Deska Snowboardowa Contract Guerrilla 146

Deska Snowboardowa Contract Guerrilla 146

PRODUCENT: CONTRACT.
MODEL: GUERRILLA
PRZEZNACZENIE: FREESTYLE
ROZMIAR: 146cm
STAN: NOWY


OPIS PRODUKTU
GUERRILLA – najbardziej zaawansowana technologicznie deska CONTRACT, dedykowana doswiadczonym i wymagajacym riderom. Model typowo freestylowy, przeznaczony do wysokich lotów na skoczniach i w half – pipe, równie dobrze radzi sobie z ekstremalna jazda w snow parku. Dzięki użyciu unikalnej technologii SNAKE TRANSITION®, polegającej na zastosowaniu specjalnej trójwymiarowej fali w centralnej części deski (obszar miedzy wiązaniami), Guerrilla ma właściwości niespotykane w innych deskach. Pozostając deska miękka, świetnie radzi sobie w zakrętach i podczas jazdy na krawędzi – SNAKE TRANSITION® usztywnia ja dokładnie w tedy, kiedy jest to potrzebne. Dodatkowo, SNAKE TRANSITION® tłumi tak-e drgania powstające podczas szybkiej jazdy na wprost, np. podczas najazdu na skocznie. Dzięki zastosowaniu rdzenia Honeycomb (plaster miodu) Guerrilla jest super lekka, a technologia T.R.I.P., polegającą na podniesieniu 4 strategicznych odcinków krawędzi deski, ułatwia inicjowanie obrotów, oraz sprawia,-e lądowania są bezpieczne jak nigdy dotąd. Deska wyposażona jest tak-e w super szybki ślizg Sintered Premium Base, włókna z Karbonu I Kevlaru (technologia X – Reactive), oraz strukturę TRIAX. W rezultacie, Guerrilla to prawdziwa freestyle’owa maszyna o najlepszych możliwych parametrach

CECHY PRODUKTU:

3D Snake Transition 
Technologia ta pozwala na utrzymanie właściwości, miękkich freestylowych desek takich jak pop i flex bez utraty poprzecznej sztywności, która jest odpowiedzialna za stabilność deski przy większych prędkościach oraz lepsza kontrolę.

T.R.I.P Technology
Technologia, która unosi brzegi deski, w miejscach gdzie promień skrętu łączy się z tipem i tailem deski, co powoduje łatwiejsze inicjowanie skrętów, oraz sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej bezpieczniejsza.

Rdzeń Drewaniany + Honeykomb
Konstrukcja przypominająca plastry miodu, wypełniona powietrzem, 90 % lżejsza od drewna, jednocześnie prawie tak samo wytrzymała. Umiejscowiona w różnych miejscach rdzenia, dodaje popu, obniża wagę.

X-Reactive Flex System (Karbon+Keval)
Paski karbonu są przytwierdzone do dołu rdzenia by wpłynąć na poprawę wielu właściwości deski. Pomagają w przenoszeniu sił bez ingerowania w giętkość deski. Dzięki lepszemu kontaktowi z podłożem i ulepszonemu trzymaniu na krawędzi będziesz po prostu szybszy.

Ślizg Sintered Premium (Spiekany)
Bardzo twardy i szybki ślizg.

Triax
Włókna biegną w trzech kierunkach Powoduje wysoką sztywność skośną połączoną z bardzo zrównoważoną sztywnością wzdłużną i poprzeczną. Rezultatem jest deska z "pazurem" do agresywnej jazdy.

Konstrukcja Typu Sandwich
Sandwich (sidewall) – konstrukcja, jak sama nazwa wskazuje, jest jak kanapka, warstwowa. Poszczególne warstwy leżą jedna na drugiej, są poprzekładane. Od góry zabezpieczone są laminatem, a z boku wzmocnione tworzywem ABS pod kątem prostym.Taka deska jest stabilniejsza, bardziej odporna na drgania. Jest dobra dla zaawansowanych, jeżdżących z dużą prędkością i korzystających ze snowparków.

Napisz opinie

Informacja: HTML nie tłumaczony!
Złe           Dobre